
Noordwijk – Op de N206 bij Noordwijk zijn dinsdagochtend twee auto’s betrokken geraakt bij een kop-staartbotsing. Het ongeval gebeurde kort voor 09.00 uur op de rijbaan van Noordwijk richting Katwijk.
Ambulancepersoneel controleerde de inzittenden van beide voertuigen. Niemand hoefde voor behandeling naar het ziekenhuis. De schade aan de auto’s was wel groot. De achterste auto raakte bij de botsing total loss. Een bergingsbedrijf heeft beide voertuigen na het ongeval afgesleept.
Door de botsing ontstond vertraging voor het overige verkeer op de N206. Er vormde zich een file in de richting van Katwijk. Waardoor de kop-staartbotsing is ontstaan, is niet bekend.



















![[Samenvatting] Ter Leede pakt eerste winst in thuiswedstrijd](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-19-218x150.jpg)












