Barry Tjeertes (archieffoto: Orange Pictures/Anita Cloose).

Noordwijk – SJC pakt door na het plotselinge vertrek van hoofdtrainer Jarno Verweij. De Noordwijkers kondigden vorige week al aan dat Marcel IJzendoorn tot de zomer voor de groep staat. Nu maakt SJC bekend dat Barry Tjeertes volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer wordt.

Tjeertes komt over van Olympia Haarlem, waar hij al acht jaar trainer is. Met Haarlem promoveerde de 34-jarige trainer maar liefst drie keer, van de vierde klasse naar de eerste klasse. Tjeertes wilde eigenlijk vorig jaar al vertrekken bij Olympia, maar vond toen geen geschikte club. Daarom plakte hij er nog een jaar aan vast. Nu verbindt hij zich aan SJC.

Tjeertes was ook actief als voetballer. Als spits schopte hij het tot de Serie B en kwam hij een half jaar lang uit voor Monza. Hij speelde ook bij FC Lisse en de voormalige profclub HFC Haarlem.

De 34-jarige trainer staat volgens SJC bekend om zijn aanvallende speelstijl. Hij werkt ook met video-analyses en hartslagmeters, waar zijn voorganger Jarno Verweij ook om bekend stond. Tjeertes tekent voor minimaal één jaar.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in