
Hillegom – SV Hillegom is er zaterdag niet in geslaagd om de tweede overwinning in de competitie bij te schrijven. De Hillegommers kregen in de 94e minuut de gelijkmaker van Foresters tegen: 2-2. Daardoor blijft Hillegom hekkensluiter in de eerste klasse.
Trainer Hans Schakel leek tegen Foresters af te stappen van het verdedigende blok dat Hillegom de laatste weken hanteert om minder tegengoals te krijgen. Het voetbal moest weer aanvallend worden, net als Hillegom in de eerste wedstrijden van het seizoen liet zien.
Hoewel het spel zondag tegen Foresters door het aanvallende voetbal inderdaad aantrekkelijker was dan eerdere weken, leek Hillegom wel al snel in de bekende val te trappen. Foresters kwam namelijk snel op voorsprong, ondanks dat Hillegom vaker de bal had. Mats Bolten schoot de thuisploeg knap op 1-0 met een schot in de kruising.
Hillegom leek niet in de war te raken van de tegengoal, want nog voor de rust was de score alweer gelijkgetrokken. Verdediger Jermano Huwaë was de gevierde man toen hij bal in de scrimmage achter doelman De Vries wist te frommelen: 0-1.
Hillegom kreeg vervolgens nog kansen via Jesper Warmerdam en Luca Tarani, maar doelman De Vries bleek meermaals een goede sta-in-de-weg. Desondanks had hij vlak na rust geen antwoord op een kopbal van Niels van Veen: de spits stond goed op te letten bij een doorgekopte vrije trap en werkte de bal in het net (1-2).
Het aanvallende voetbal kostte Hillegom energie, waardoor de ploeg van Schakel na iets meer dan een uur al moe oogde. Foresters nam daardoor de regie over en zette de Hillegommers onder druk, maar de ploeg van Schakel wist veel aanvallen af te slaan. Alleen een aanval in de 94e minuut bleek te veel, toen Foresters al een aantal minuten de bal opnieuw en opnieuw inbracht. Na slordig uitverdedigen viel de bal voor de voeten van Spike Boersen, die de 2-2 achter Justin van Vuren schoot.
Daardoor klimt Hillegom niet over Foresters heen op de ranglijst van de eerste klasse. Met vier punten uit zeven wedstrijden is Hillegom de drager van de rode lantaarn. Volgende week speelt Hillegom in eigen huis tegen Vitesse 22, dat maar drie punten meer wist te verzamelen tot nu toe. Aanvang is zondag om 14:00 uur.
















![[AUDIO] Vrijwilligers Voorhout bedankt voor inzet bij wijkvarkentjes](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/03/031125varkens-1-218x150.jpg)






