Bollenstreek – Corsovoorzitter Willem Heemskerk heeft bij een persconferentie in de Keukenhof de laatste nieuwtjes over het Bloemcorso gedeeld.
Hij maakte bekend dat er twee extra praalwagens zullen rijden, het totaal komt op 16 wagens. Deze wagens zijn van bedrijven Schoonderbeek en Netflix. Heemskerk vertelde ook over verschillende initiatieven om de wagens duurzamer te maken waaronder zuinigere motoren en een nieuwe soort schuim om de wagens te bouwen.
Dit jaar is er geen thema waardoor de praalwagenontwerpers zelf hun ontwerp konden kiezen. De prijzen voor het Bloemencorso zijn dit jaar ontworpen en gemaakt door de Zilkse Sarah Michael. Alleen de beschikbaarheid van tulpen is dit jaar nog spannend.