
Bollenstreek – Het carnaval zit er voor dit jaar weer op. Dinsdag waren de laatste kroegentochten, feesten en bijeenkomsten.
Op rituele wijze werd het carnaval vervolgens afgesloten met kat- en konijnverbrandingen in Noordwijkerhout en De Zilk en het bokverzuipen in Voorhout.
De burgemeesters van de Bollenstreek zijn inmiddels allemaal weer in het bezit van “hun” gemeentesleutel en alle prinsen en prinsessen gaan sinds woensdag weer door het leven onder hun “normale” naam.
De foto’s zijn van Fred van der Bent




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)









![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)


