
Bollenstreek – Het carnaval zit er voor dit jaar weer op. Dinsdag waren de laatste kroegentochten, feesten en bijeenkomsten.
Op rituele wijze werd het carnaval afgesloten, bijvoorbeeld met de traditionele konijnverbrandingen in De Zilk en Noordwijkerhout, de katverbranding en met het bokverzuipen in Voorhout. De burgemeesters van de Bollenstreek zijn inmiddels allemaal weer in het bezit van “hun” gemeentesleutel.
Na een aantal dagen feesten was woensdag de dag van de grote schoonmaak.







![[VIDEO] Leerlingen Fioretti Lisse herinneren Beatles-optreden in Hillegom met eigen uitvoering: ‘Het was echt geweldig’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-4-218x150.jpg)









![[Audio] Traditionele Kidszoo Cup opnieuw groot succes bij VVSB](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09719-218x150.jpg)














