
Noordwijk – Het cursusaanbod van de Volksuniversiteit Noordwijk voor het najaar 2025 is bekend. De volksuniversiteit werd in oktober 2024 opgericht en afgelopen voorjaar zijn de eerste cursussen gegeven.
Het nieuwe aanbod omvat 15 cursussen, die allemaal starten na de zomervakantie en gemiddeld drie maanden duren. In het voorjaar van 2026 starten dan weer nieuwe cursussen. Een greep uit het aanbod voor komend najaar: talencursussen Engels, Frans en Italiaans, uitkomen met je inkomen, haken, quilten en filosofie.
De cursussen worden gegeven bij Marente Jeroen, Groot Hoogwaak en zwembad BinnenZee. Meer informatie en aanmelden: www.vu-noordwijk.nl.



![[AUDIO] Experiment tegen dakloosheid in gemeente Noordwijk: ‘Eerst een woning, dan de rest’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2024/10/Dakloos-stockfoto-van-Kansfonds-17-218x150.jpg)





![[AUDIO] Linda Gresnigt komt met nieuw boek over leven na borstkanker](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/03/031326-relativitiet-218x150.jpg)


















