foto Dierenambulance Regio Leiden

Noordwijk/Bollenstreek – Rondom de NAVO-top zijn er van 22 tot en met 26 juni verkeersmaatregelen in de regio, die invloed kunnen hebben op de dierenambulance. Toch blijft de hulp aan dieren in nood doorgaan. Dierenasiel Offem in Noordwijk werkt hiervoor nauw samen met de Dierenambulance Regio Leiden en Dierentehuis Stevenshage in Leiden.

Bij wegafsluitingen kan het zijn dat de ambulance minder snel is. Daarom wordt gevraagd om, als dat mogelijk is, gevonden dieren zelf naar een opvanglocatie te brengen. Bel altijd eerst de dierenambulance via 071 517 41 41 voor overleg.

Tamme dieren kunnen overdag naar Stevenshage in Leiden, wilde dieren naar Vogelasiel Leiderdorp. Buiten de tijden of bij vragen blijft de dierenambulance bereikbaar tot 21:00 uur.

(bron Dierenambulance  Regio Leiden)

1 REACTIE

  1. Mijn medicijnen mogen ze niet brengen uit leiden wat een bende 1 miljoen per minuut kost deze vergadering schandalig Pm zo met belasting geld pm te gaan

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in