foto PR Bloemencorso Bollenstreek

Noordwijkerhout – Het bestuur van Bloemencorso Bollenstreek heeft vrijdag de eerste hyacintenbollen voor de corso-editie van 2025 geplant. Dat gebeurde in de proeftuin van JUB Holland in Noordwijkerhout, de nieuwe opbouwlocatie van de praalwagens. Van de Klinkenberghallen in Sassenheim kon niet langer gebruik worden gemaakt vanwege de sloop van het complex.

Kwekers zijn van groot belang voor het corso, aangezien zij elk jaar hyacinten, tulpen en narcissen beschikbaar stellen voor de kleurrijke wagens. Het Bloemencorso, dat sinds 1947 wordt gehouden, trekt jaarlijks bijna een miljoen bezoekers.

De corso-opbouwdagen zijn van 9 tot en met 11 april 2025. Bloemencorso Bollenstreek rijdt op zaterdag 12 april van Noordwijk naar Haarlem. Op vrijdagavond 11 april is er een verlichte tocht door Noordwijkerhout en op zondag 13 april kunnen de praalwagens in Haarlem worden bewonderd.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in