
Noordwijk/Noordwijkerhout/De Zilk – De Noordwijkse Zwem en Polo Club (NZ&PZ) heeft donderdag samen met de scholen in de gemeente Noordwijk en zwembad Binnenzee de eerste editie van de Noordwijkse Schoolzwem Spelen georganiseerd. Leerlingen van alle 14 basisscholen in Noordwijk, Noordwijkerhout en De Zilk waren uitgenodigd.
Tijdens de zwemspelen waren er vijf “Olympische” zwemactiviteiten: wedstrijdzwemmen, estafette botenrace, startduiken, plankspringen en waterpolo. Na 1,5 uur in het water kreeg iedereen een medaille en een ijsje.
Het jeugdbeleid van de NZ&PC is gericht op plezier rondom de zwemsport. Elk kind in Noordwijk moet kennis kunnen maken met de zwemsport. De Noordwijkse Schoolzwem Spelen worden jaarlijks georganiseerd op de laatste donderdag in januari.