
Sassenheim – Door een ernstig ongeval was de Hoofdstraat in Sassenheim donderdagochtend afgesloten. Een motorrijder kwam in botsing met een postbezorger op de fiets. De postbezorger is hierbij zwaargewond geraakt en moest met spoed naar het ziekenhuis.
Een traumahelikopter landde in de buurt om hulp te verlenen. Een van de ingevlogen artsen reed met de fietser mee in de ambulance naar het ziekenhuis. De toestand van de postbezorger is nog onbekend.
Ook de motorrijder is naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft de Hoofdstraat afgezet voor onderzoek.








![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-218x150.jpeg)





![[AUDIO] Noordwijkerhouters maken autorit naar Gambia voor het goede doel](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-Rotary-Challenge-218x150.jpeg)
![[RADIO] Vijftienjarige Sten loopt 300 kilometer voor zieke nicht](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_9963-218x150.jpeg)







![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-696x385.jpeg)




![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-100x70.jpeg)