Lisse – Workshop ontspullen in de Bibliotheek

09jul19:3021:00Lisse – Workshop ontspullen in de Bibliotheek

evenement details

Wat: Interactieve workshop over ontspullen en consuminderen

Waar: Bibliotheek Lisse

Wanneer en hoe laat: donderdag 9 juli om 19.30 uur tot 21.00 uur

Kosten: 2,50 euro voor leden, 5,00 euro voor niet-leden.

Kaarten verkrijgbaar via www.bibliotheekbollenstreek.nl.

Hieronder volgt informatie van de organisator:

Workshop ontspullen in de Bibliotheek: minder spullen, meer ruimte

Op donderdag 9 juli van 19.30 tot 21.00 uur vindt in de Bibliotheek Lisse een inspirerende workshop over ontspullen plaats, verzorgd door Yvonne en Jeroen van Groen, Gezond & Gelukkig. Tijdens deze avond nemen zij deelnemers mee in de waarde van consuminderen en bewust omgaan met spullen.

Deelnemers ontdekken wat ontspullen oplevert voor hun portemonnee, gemoedsrust en het milieu. Ook krijgen zij praktische handvatten om stap voor stap op te ruimen en te bepalen welke spullen echt waardevol zijn. Ook is er aandacht voor het geven van een tweede leven aan producten.

De workshop is interactief en praktisch, met concrete tips en inspiratie voor een duurzamere leefstijl. Minder spullen betekent meer overzicht, meer tijd en meer plezier in huis.

De activiteit maakt deel uit van de Groene bieb. Deelname kost € 2,50 voor leden en € 5,00 voor niet-leden. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van de Bibliotheek Bollenstreek www.bibliotheekbollenstreek.nl.

tijd

9 juli 2026 19:30 - 21:00(GMT+02:00)

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in