Noordwijk – Jubileummaand bij Postzegelvereniging Onder de Loupe
09nov(nov 9)20:1521(nov 21)17:00Noordwijk – Jubileummaand bij Postzegelvereniging Onder de Loupe
evenement details
Wat: Ledenbijeenkomst en postzegelbeurs vanwege 75-jarig jubileum. Waar: Ledenbijeenkomst: Postzegelbeurs onder de Loupe Gezamelijke postzegel beurs: Het Trefpunt, Schoolstraat 2 in
evenement details
Wat: Ledenbijeenkomst en postzegelbeurs vanwege 75-jarig jubileum.
Waar: Ledenbijeenkomst: Postzegelbeurs onder de Loupe
Gezamelijke postzegel beurs: Het Trefpunt, Schoolstraat 2 in Noordwijk aan Zee.
Wanneer en hoe laat: maandag 9 november 2026 om 20:15 uur (zaal open om 19:30 uur) en zaterdag 21 november 2026 van 13:00 tot 17:00 uur.
Kosten: Gratis. Aanmelden niet nodig.
Hieronder volgt informatie van de organisator:
Jubileummaand bij Postzegelvereniging Onder de Loupe
Op 30 november 2026 bestaat de Noordwijkse postzegelvereniging Onder de Loupe 75 jaar en daar zal op gepaste wijze aandacht worden gegeven.
Op maandag 9 november 2026 is er weer een reguliere ledenbijeenkomst bij de Noordwijkse postzegelvereniging Onder de Loupe , met aan het einde van deze maand een feestelijk samenzijn met de leden.
Het bestuur presenteert deze avond weer een gevarieerd programma.
Naast de algemene agenda zullen de gebruikelijke items, Doe eens een gooi en de “Kroon Kaptein” puzzel en de loterij weer passeren en zal de avond worden afgesloten met een veiling van maar liefst 157 kavels
De avond begint om 20.15 uur. Zaal open om 19.30 uur. Voor meer info zie www.onderdeloupe.nl
Tevens is hier de aankondiging van een gezamenlijke postzegelbeurs met Katwijk/Rijnsburg op zaterdag 21 november 2026 van 13.00-17.00 uur wederom in het Trefpunt aan de Schoolstraat 2 te Noordwijk aan Zee met ruimte voor twee handelaren en meerdere particuliere deelnemers/verkopers.. (Betaald parkeren)
Voor alle bezoekers is het eerste kopje koffie gratis dat u wordt aangeboden door de jubileumcommissie van P.V. Onder de Loupe.
Aanmelden is niet nodig . Entree is GRATIS




![[AUDIO] Petra Vlekke wint 400 euro van gemeente Hillegom na zonnepanelenactie](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/IMG_2796-218x150.jpeg)







![[AUDIO] Warmonders kunnen elkaar ontmoeten in nieuwe BuurtSoos](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/110226BuurtSoosWarmond-218x150.jpeg)
