
Voorhout – De werkgroep Teylingen Fairtrade en de afdeling Horeca van de KTS in Voorhout hebben zesmaal een Fairtrade viergangendiner georganiseerd.
Studenten kookten en serveerden het Fairtrademenu; de werkgroep verzorgde speciale placemats en gaf informatie over Fairtrade. Tijdens het diner kregen de gasten de gelegenheid om aan een quiz mee te doen. De vegetarische gerechten, zoveel mogelijk bestaand uit Fairtrade producten en biologische streekproducten werden door de studenten zelf bedacht.
Er was veel belangstelling voor de speciale diners. Alle zes de avonden, voor zo’n 40 personen per avond, waren volgeboekt. Tientallen gegadigden moesten daarnaast worden teleurgesteld.
Wordt zoiets van te voren gemeld op facebook of gaat dit alleen om fam van de scholieren uit te nodigen??