foto gemeente Lisse

Lisse – Het college van B&W van Lisse heeft ingestemd met het voorstel voor een fiets- en voetgangerstunnel onder de N208 bij de rotonde Stationsweg-Keukenhofdreef. De gemeenteraad bespreekt het plan na het zomerreces.

De tunnel moet de verkeersveiligheid verbeteren. Fietsers en voetgangers hoeven dan niet meer dezelfde drukke oversteek te gebruiken als het autoverkeer. Ook verwacht de gemeente dat het verkeer op de N208 na de aanleg van de tunnel beter kan doorstromen. Voor de aanleg is een aanpassing van het omgevingsplan nodig. De provincie Zuid-Holland heeft hiervoor een aanvraag ingediend.

Voor de aanleg van de fiets- en voetgangerstunnel moet het gebied worden aangepast. Er worden onder meer fietspaden aangepast en verplaatst. Ook wordt een bestaande sloot gedempt en vervangen door een nieuwe. Wanneer de werkzaamheden beginnen, is nog niet bekend.

2 REACTIES

  1. Is er gekeken naar de drukte tijdens de Keukenhof tijd? Nu fietsen en lopen de bezoekers, vaak uit andere landen, over de volle breedte van het fietspad wat er nu ligt. Als men ‘samen geperst’ gaat worden in een tunnel, vrees ik dat er nog meer gevaarlijke toestanden en ongelukken ontstaan.

  2. Hoeveel ongelukken zijn er daadwerkelijk gebeurd de afgelopen 10 jaar?
    Dure “oplossing” voor een non-probleem in mijn beleving.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in