
Lisse – Een fietser is zaterdagnacht naar het ziekenhuis gebracht na een ongelukkige botsing met een andere fietser. De twee kwamen aan de Grevelingenstraat met de sturen in elkaar, waardoor ze vielen. Een van de twee viel ongelukkig en raakte buiten bewustzijn, waardoor de hulpdiensten met spoed werden opgeroepen.
De gevallen fietser is behandeld door de ambulancemedewerkers en vervolgens meegenomen naar het ziekenhuis.
Een aantal andere fietsers, die het ongeluk zagen gebeuren, werden daarna nog aangesproken door de politie. Omdat ze geen licht op hun fiets hadden en onder invloed waren, moesten ze naar huis lopen.











![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)



![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)














![[AUDIO] Feest voor fietsmaatjes tijdens Tulip Tour](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/DSC03119-80x60.jpg)


