Milan Schenk is FvD-raadslid in Teylingen - foto gemeente Teylingen

Teylingen, Noordwijk – Forum voor Democratie zal bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 deelnemen Teylingen en Noordwijk. Dat maakt de partij bekend op haar website. In totaal doen ze mee in minimaal 100 Nederlandse gemeenten. Bollenstreekgemeenten Hillegom en Lisse staat vooralsnog niet op de lijst. De komende weken treft Forum voor Democratie de laatste voorbereidingen. In januari maakt de partij per gemeente de lijsttrekker en kandidatenlijst bekend. Daarnaast worden nog aanvullende gemeenten gezocht voor deelname.

17 REACTIES

  1. Wat een aanwinst voor de Noordwijkse politiek ……….. maar niet heus.
    Hopelijk met niet al te veel belachelijke standpunten, nog beter, hopelijk met niet al te veel stemmen.

  2. Positief noeuws, mits de huidige politici en lobby met hun macht en invloed niks meer kunnen doen. Is alruim dertig jaar een omstreden en verdachte situatie. Helaas bij dd Hoge Raad achter gesloten deuren behandeld

  3. Weer een donkere dag in het bestaan van Noordwijk………. In Teylingen al genoeg problemen met de FvD…..sterkte Noordwijk

      • T maakt helemaal niks uit wie er zitten heeft Andre gelijk in,de linkse jongens maakte een mars door de instituten en al het andere retoriek of gedachte is in ogen verdacht en wordt gestigmatiseerd,de totaale atmosfeer is weg het is allemaal consequentieloos en ondoordacht je zit aan het einde van het systeem dat is vast gelopen door verkeerde aannames en zielig doen t.o,v.geweldadige groepen zelfs verdwenen miljarden voor ngo,s waar men zelf melding van maakt heeft men geen verklaring voor in hun technocratisch denken,de knappe koppen zwijgen om dat ze te kwetsbaar zijn,noordwijk ging teloor aan een machts factor die ze niet beheerste de bezoekende gast wordt gezien als genereren van geld ,het inbrengen van artificeele regels deed de ontluistering en desolatie brengen waar het nu uit bestaat,zo ben je gekomen in een totaal vervallen toestand waar baantjes jagers voor in de rij staan om in bepaalde posities te komen,de horeca is ter ziele de gegevens op de rai beurs zeggen genoeg om te ondernemen en winst te maken is en zijn geen mogelijkheden meer,men stopt en er zijn geen nieuwe initiatiefen ,het systeem steeds meer halen overheid en steeds engere bekrompen regels is een destopische gedachte,met dank celine,sartre,foucault,desmet,….blijf gezond,….

  4. Vertel ons eens welke partij het wel goed doet in Noordwijk . Wat er nu al jaren zit die moet hun plaats maar eens afstaan aan mensen met kennis want het is al jaren een beleid van niks .

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in