Foto Dirk van Egmond

Noordwijk/Noordwijkerhout/De Zilk – Speciaal voor inwoners van de gemeente Noordwijk zijn zeven gratis workshops samengesteld om aan een gezonde leefstijl te werken. Het is een initiatief van Noordwijk Marketing, de gemeente Noordwijk en de aanbieders Viev1, Pak de Kans, Het Kraakpand en Stralend aan Zee. 

Het aanbod: een bootcampclinic voor jongeren op 28 november, een bootcamp op 1 december, een verfrissende boost voor je lijf op 2 december en een workshop voor jongeren “Maak jouw wereld mooier met creativiteit op 11 december. Ook op 11 december: “10 gouden tips voor je immuunsysteem”. Op 14 december is een ademworkshop. 50+-ers zijn op 18 december welkom bij de workshop “Het leven begint bij 50”. 

Meer informatie en inschrijven: https://www.noordwijk.info/nl/thema/workshops-wellbeing-in-noordwijk 

3 REACTIES

  1. Weer een potje, en aan de andere kant worden sommige levens verwoest en bedreigd door diezelfde gemeente maar willen wél belasting innen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in