
Warmond – Skeeleraars Lily Mulckhuyse en Yfke Vreeken van de WIJC hebben medailles behaald op het NK Inlineskaten. Mulckhuyse won goud op de 100 meter sprint bij de pupillen 2. Nederland kampioene mag ze zich niet noemen, omdat in deze leeftijdscategorie nog niet om een nationale titel mag worden gestreden.
Yfke Vreeken won zilver bij de kadetten. Ze begon sterk en bereikte als snelste de finale, maar raakte geblesseerd tijdens de race. Daardoor moest ze de rest van het NK aan zich voorbij laten gaan.
Op vrijdag 29 augustus is de finale van de Jan van der Hoorn Jeugdskeelercompetitie op de baan in Warmond. Bij regen gaat dit evenement niet door. Op 15 september houdt WIJC haar clubkampioenschappen.





![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)












![[VIDEO] Nieuwe versie gestolen beeld Jan Steen in de maak](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/JanSteen-218x150.jpg)

