
Noordwijk – Aan De Regenwulp in Noordwijk kwam de brandweer ter plaatse voor een schoorsteenbrand. Na de melding reden brandweerteams van Noordwijk, Noordwijkerhout en Rijnsburg met spoed richting de brand.
Bij aankomst bleek de opkomst van meerdere kazernes niet nodig. De openhaard was al gedoofd door de bewoners met zand. Brandweer Noordwijk en Rijnsburg keerden al snel terug naar de kazerne, brandweerlieden van Noordwijkerhout bleven nog even voor een nacontrole.
![[VIDEO] Nieuwe beweegplek voor sporten in de buitenlucht geopend in De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/111225-beweegplek-218x150.jpg)








![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-218x150.jpg)


















Liever teveel dan te weinig