
Voorhout – Het is de Historische Kring Voorhout (HKV) gelukt om een pentekening uit de achttiende eeuw te bemachtigen van de kerk in Voorhout. De tekening werd gemaakt door Abraham de Haen, een dichter en tekenaar die leefde van 1707 tot 1748. Hij maakte tekenwandelingen en kwam op deze manier in Voorhout terecht. De tekening, die de naam ‘Kerk te Voorhout aan de Zuidzijde’ draagt, wordt door de HKV een aanwinst genoemd.




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)









![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)


