foto Sophia Scholen

Warmond – Op basisschool De Buitenplaats hebben afgelopen week zo’n 160 leerlingen en ouders samen een iftarmaaltijd genuttigd. Dat is de maaltijd die moslims tijdens de vastenmaand Ramadan gebruiken na zonsondergang. 

De maaltijd werd mogelijk gemaakt door ouders, vrijwilligers en de Ouderraad. Iedereen zat aan één lange tafel in de gang van de school. Volgens directeur Gertie de Bruin was het een gezellige en verbindende avond met heerlijk eten. 

De vastenmaand Ramadan, dit jaar van 1 tot 30 maart, staat in het teken van bezinning en saamhorigheid. Het Suikerfeest markeert het einde van de vastenmaand. De school hoopt met de iftarmaaltijd bij te dragen aan onderling begrip en verbondenheid. 

5 REACTIES

  1. Prima gebeuren! Een goed idee is ook om dit jaar de kinderen van De Buitenplaats de Kerstmaaltijd te laten gebruiken in de moskee. Dit voor het onderling begrip en verbondenheid.

  2. Ha..ha..ha…Onze Marokkaans en Turkse gasten schrikken zich vast een hoedje…..Tis toch de bedoeling dat Nederland zich aanpast aan de Turkse en Marokkaanse gewoontes….en niet andersom?

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in