Hillegom – De feestweek in Hillegom is sinds zaterdag van start. De tweede dag van het festijn, de zondag, stond in het teken van wedstrijden: eerst versloegen kinderen elkaar tijdens de skelterrace, daarna volgde het trucktrekken. Een truck van 10.000 kilo moest door twee personen zo snel mogelijk over de streep worden getrokken, om te bepalen wie de sterkste man van Hillegom was. Ondertussen genoten de andere Hillegommers in de volle zon van het spektakel.
Nico Kors wist de middag vast te leggen:






![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)








![[VIDEO] Nieuwe versie gestolen beeld Jan Steen in de maak](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/JanSteen-218x150.jpg)

































Mooi verslag en video en foto’s. Dank