Joke van den Berg (foto: Stek).

Bollenstreek – Joke van den Berg wordt de nieuwe directeur-bestuurder bij Woonstichting Stek. Zij vervangt per 1 september Hans Al, die na zeventien jaar met pensioen gaat.

Van den Berg is op dit moment bijna vijftien jaar werkzaam bij Woonwaard in Alkmaar, een corporatie die woningen verhuurt in Alkmaar en Dijk en Waard. De nieuwe directeur-bestuurder zegt zelf dat ze kiest voor “werken in de sector, maar in een andere regio en in een nieuwe organisatie”.

Stek zegt zelf over de nieuwe directeur-bestuurder: “Met Van den Berg krijgt Stek een ervaren bestuurder met oog voor samenwerking zowel binnen als buiten de organisatie.”

3 REACTIES

  1. Ik hoop en met mijn nog velen dat het er een betje menselijker met de mensen wordt omgegaan . Want ze deken daar dat ze de wijsheid in pacht hebben . Wat een slecht bedrijf hoe ze mensen te word staan .

  2. Inderdaad! Je hebt bij Stek hele goede voorlichters en betrouwbare medewerkers maar ook die er een potje van maken… Ik heb bijvoorbeeld hele slechte ervaringen met mijn woonconsulente, die kan liegen dat het gedrukt staat, dit om zichzelf te beschermen en huurders om de tuin te leiden en stelt zich regelmatig heel autoritair op, je wordt dan als een klein kind behandeld!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in