
Noordwijkerhout – Een AED hangt sinds deze week aan de gevel van Weijers Blooming Dahlia’s aan de Ambachtsweg in Noordwijkerhout. Deze is geplaatst bij de residentie van carnavalsvereniging de Keiebijters.
Om de AED zit een buitenkast die met een code open gemaakt moet worden. Via de app van HartslagNu is een code verkrijgbaar om het kastje te openen en ook hulpdiensten kunnen makkelijk toegang krijgen.
De AED is afkomstig van Schiphol, waar alle oude apparaten onlangs zijn vervangen. Werknemers mochten een oude AED aanvragen voor een vereniging of vrijwilligersgroep. De Keiebijters kregen een volledig nagekeken AED mee van de luchthaven.












![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)



![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)
















![[AUDIO] Feest voor fietsmaatjes tijdens Tulip Tour](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/DSC03119-80x60.jpg)
