
Noordwijk – Op het sportpark van VV Noordwijk werd woensdag het schoolvoetbaltoernooi gehouden voor leerlingen van groep 8 van basisscholen in Noordwijk. Het toernooi werd georganiseerd door de vakdocenten en is een initiatief van de KNVB. Wethouder Alois Eberharter was erbij en sprak de aanwezigen toe over hoe belangrijk sporten is voor kinderen.
Tussen de 160 en 170 kinderen deden in gemengde teams mee aan dit toernooi. Twee teams van Daltonschool Klaverweide stonden tegenover elkaar in een spannende finale. Met een eindstand van 3-3, moest de wedstrijd worden beslist met penalty’s en ging Team 2 ervandoor met de overwinning. Zij mogen in mei naar de regiofinales in Leiden.
Het schoolvoetbaltoernooi voor meisjes vindt woensdag plaats op het sportcomplex van SJC.











![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)

![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)


















Geweldig wat een voetballers zitten er op die school kan ook niet anders met zulke trainers .