Linda Gresnigt

Lisse – Linda Gresnigt, geboren in Lisse, heeft een bijzonder boek geschreven over haar ervaring met borstkanker. Haar boek, getiteld ‘Positivi-tiet’, is onlangs uitgebracht en gaat over haar behandelingstraject. Linda wil hiermee niet alleen haar eigen verhaal delen, maar ook taboes doorbreken rondom borstkanker. “Ik wil vrouwen die hetzelfde meemaken laten zien dat je erover mag praten en dat je niet hoeft te schamen,” vertelt Linda in een interview met BO.

Linda was haar schrijfavontuur begonnen tijdens haar behandeling, toen ze blogs schreef om haar netwerk op de hoogte te houden van haar situatie. “Ik had geen zin om steeds hetzelfde verhaal te vertellen, dus koos ik ervoor om alles op Facebook te delen in blogvorm.” De blogs, met een combinatie van humor en een serieuze ondertoon, sloegen aan bij haar volgers. De enthousiaste reacties op haar blogs moedigden haar aan om een boek te schrijven. “Toen iemand me in hoofdletters schreef dat ik een boek moest schrijven, wist ik het zeker.”

Met ‘Positivi-tiet’ wil Linda niet alleen haar persoonlijke verhaal vertellen, maar ook anderen helpen. “Mijn missie is om te blijven schrijven en taboes te doorbreken,” legt ze uit. Ze merkt vaak dat vrouwen zich schamen voor hun lichaam na een borstamputatie. “Sommige vrouwen voelen zich thuis niet vrij en verbergen hun lichaam. Dat wil ik veranderen.”

Linda signeert haar boek op 25 oktober bij boekhandel Wagner in Sassenheim en de The Readshop XL in Hillegom. Beluister hieronder het interview met Linda Gresnigt terug:

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in