Foto: PB

Lisse – Tegen de verdachten van inbraken bij een opticien in Lisse zijn celstraffen van 32 tot 36 maanden geëist. Dat meldt mediapartner Omroep West. Twee Amsterdammers worden verdacht van twee inbraken bij brillenzaak Bril Jan’t. De rechtbank doet uitspraak op 18 juli.

Het raam van de brillenzaak werd in juni 2023 opgeblazen met zwaar vuurwerk waarna inbrekers dure brillen uit de vitrines mee hadden genomen. Een omwonende politieagente had de scooter bij de inbraak gefilmd. Het voertuig werd later gevonden aan de Berkhoutlaan met een tas, een bivakmuts en DNA-sporen van de verdachten.

De verdachten ontkennen betrokkenheid bij de deze kraak en pleiten die nacht niet in Lisse te zijn geweest, meldt Omroep West. Bekenden van de verdachten zouden hun kleding hebben gedragen, inclusief bivakmuts.

Dezelfde opticien werd op 17 oktober weer getroffen door een inbraak. Het raam was dit keer ingeslagen, maar de dieven hadden deze keer geen buit kunnen maken. Beide verdachten hebben bekend dat ze wel achter deze inbraak zaten, aldus Omroep West.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in