Bron: Oranjevereniging Noordwijk

Noordwijk – De Najaarsfeesten in Noordwijk, georganiseerd door de Oranjevereniging Noordwijk, staan voor de deur. De feestweek begint op zaterdag 24 augustus met de jaarlijkse kindervrijmarkt in de Kerkstraat, waar kinderen van 09:00 tot 13:00 uur hun spullen kunnen verkopen. Vanaf dinsdag 28 augustus is de kermis op het Kloosterplein geopend.

Naast bekende activiteiten zoals klaverjassen, schaken, en vissen, zijn er dit jaar nieuwe evenementen toegevoegd. Zo wordt de feesttent op donderdagavond 29 augustus omgetoverd tot een pub voor een pubquiz.

Een nieuw jeu de boules kampioenschap op het Lindenplein en een oldtimershow rondom de feesttent vinden plaats op zaterdag 31 augustus, de laatste dag van de najaarsfeesten. Het programma eindigt met de traditionele Noordwijkse avond vol optredens van onder andere Ruby, Bart Heemskerk en Alex.

Bekijk hier het hele programma.

6 REACTIES

  1. Het jaarlijkse dorps feest waarom geen wielerwedstrijd ja van wege de kosten we hebben toch een evenementen commissie die duizende uitgeeft aan feesten voor mensen van buiten Noordwijk maar ja dat is op de boulevard want binnen telt niet mee en NW hout helemaal niet . Kijk maar naar de toegangs wegen mooie planten en elkeweek wordt het bijgehouden maar in de straten van Noordwijk en nw Hout staat het vuil een meter hoog elke ochtend rijd er een veegwagen door de Raadhuis straat is dat omdat de burgemeester daar woont we krijgen toch een beetje het iedee dat binnen en NW Houd er een beetje bij hangt en gebruikt worden om de kosten te dekken .

  2. Veel te lang hetzelfde bestuur in de “najaars feesten” stelt niks voor… Wordt tijd voor frisse wind!! Ook vanuit de gemeente!! Kappen met het voortrekken van nep kouwe kak!! Kijk eens hoe het in katwijk is uitgegroeid tot een evenement… Maar ja, elk jaar gewoon hetzelfde draaiboek is een makkie en dan als comite de Popie Jopie uithangen prijzen gaan naar vriendjes of familie… Schaf het af die bagger tent, waar je je kont niet in kunt keren… En het schijnt dat de versnaperingen vorig jaar ook niet echt op niveau waren. Hoe? Nou mensen kwamen ineens de kroeg in voor een koud pilsje en lekker hapje.. en die “kermis” wat alleen maar voor chaos zorgt!!

    • Ha Piet,

      Je bent van harte welkom in het bestuur! De afgelopen jaren zijn er meerdere gezellige nieuwe bestuursleden ingestapt, met nieuwe programmaonderdelen tot gevolg. Maar: hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Zeker als je toffe ideeën hebt om de feestweek te verbeteren!

      Neem je ook meteen een leuke pot geld mee? Zaken organiseren kost namelijk helaas vaak veel geld en papierwerk. Dan doen wij met veel liefde: maar om Katwijk te evenaren hebben we nu eenmaal ook meer centjes nodig. Dat gaat dan om ledencontributie, sponsoren én subsidie.

      Maar nogmaals: van harte welkom! Je kan je aanmelden via [email protected]. Tot snel!

  3. Vroeger stonden er bands te spelen midden op straat of ernaast. Kan opeens niet meer. Zelfs fusie tussen or ver. zee en binnen en nog geld tekort of 2 bazen die elkaar tegenwerken?

  4. Wat doet de gmeente hier in krijgen de oranje verenigingen ook subsidies of zijn die alleen voor die alleen maar voor Nw Zee .

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in