
Op de Koningin Astrid Boulevard in Noordwijk zijn maandag aan het einde van de ochtend door de harde wind beveiligingshekken omver geblazen. Die waren rond Huis ter Duin geplaatst ter beveiliging van deelnemers aan de NAVO-top die in het hotel verblijven.
Agenten probeerden de schade te beperken, maar de wind won. Twee agenten raakten lichtgewond toen zij een hek op zich kregen. Na een medische controle konden de agenten hun werkzaamheden voortzetten. De hekken worden opgeruimd en waar nodig vervangen.
Ook in de rest van de Bollenstreek gaat de NAVO-top niet ongemerkt voorbij. De Kaagbrug in de A44 wordt niet bediend tot en met 26 juni, in die tijd gaat de brug niet open.

Overal in de Bollenstreek zijn wegen en afritten naar de doorgaande wegen afgesloten. Ook hier moeten automobilisten rekening houden met ernstige verkeershinder.

Informatie per gemeente over de NAVO-top:
https://www.hillegom.nl/navo-top
https://www.teylingen.nl/navo-top
https://www.noordwijk.nl/actueel/alles-wat-je-wilt-weten-over-de-navo-top-en-noordwijk/
Een overzicht van de verkeershinder tijdens de NAVO-top:

Eerdere berichtgeving van BO over de NAVO-top:
Qbuzz past dienstregeling aan tijdens NAVO-top
Brancheorganisatie: tegemoetkoming voor lokale ondernemers tijdens NAVO-top
Reuzenrad week lang zonder gondels tijdens NAVO-top
Militair materieel in Noordwijk tijdens NAVO-top
CDA Teylingen stelt vragen over niet legen GFT-bakken tijdens NAVO-top
NAVO-top in Noordwijk: aanpassingen maar ook trots
Komt the Beast tijdens de NAVO-top weer naar Sassenheim?
Pak ze op en licht ze eens door. Ik,en velen met mij,doen gewoon hun plicht en zijn aan het werk om de dagelijkse ringen(olevensonderhoud,verzekering en belastingen) te betalen. Waar leven deze in Godsnaam van? Ik hoorde de term demonstratierecht vallen. Het begint al dat ze bij een ander op z’n grond lopen. Agrarische grond dus ik voel op m’n klompen aan dat ze daar neer nooit toestemming voor gehad hebben. Arresteren,ketting om hun voet en papierprikken. Het wordt hoe langer hoe gekker met dit werkschuw volk!
Wanneer gaan we deze zelfverklaarde planeetredders met hun fluitkoord en kartonnen bordjes nou eindelijk eens serieus aanpakken?
Red de planeet – begin met het recyclen van XR!
Noordwijk degelijk en zwaar beveiligd… Een zuchtje wind en daar ligt alle beveiliging op de grond. Wat een afgang.
Helemaal met je eens Mo. Geveld worden door je eigen geplaatste hekken, door een zuchtje wind. Stelletje kneuzen…
Waarschijnlijk te arrogant om de expertise van de echte Noordwiijkse ervaringsdeskundigen aan te horen. Nee hoor wij weten het beter. De natuur wint altijd!
De hekken omgewaaid,daar zal de Secret Service van Trump niet blij mee zijn en dit natuurlijk pruts werk vinden.volgende keer waarschijnlijk Hotel Leeuwehorst.
Nou die Trump
Slaapt bij de Koning je wil zo n vent toch niet in huis hebben ,
Het gefladder van een vlinder in China kan een orkaan veroorzaken in Noordwijk.
jaap waarom niet geef eens argument ipv te blaten