Noordwijk-trainer Florian Wolf kon met zijn ploeg weer eens juichen na de 3-1 overwinning op Koninklijke HFC (Archieffoto: Orange Pictures).

Noordwijk – Na twee nederlagen op rij stond Noordwijk zaterdagmiddag tegen de amateurs van Volendam aan de Dijk voor de opgave om drie punten aan haar totaal toe te voegen om niet verder weg te zakken op de ranglijst. Met de zure 0-1 nederlaag tegen GVVV in gedachte, die vorige week ver in blessuretijd tot stand kwam, was de formatie van Florian Wolf dan ook belust op revanche.

De dit seizoen in de Tweede Divisie debuterende thuisploeg liet zich vanaf de aftrap de kaas echter niet van het brood eten, hoewel na drie minuten Noordwijker Da Fonseca zich knap vrijspeelde, maar hierna niet verder kwam dan een gekraakt schot. Hierna golfde het spel op en neer, waarna middenvelder Patrick Plugboer vanuit het niets de thuisploeg op een 1-0 voorsprong zette. De thuisploeg vergat even later  die voorsprong zelfs te verdubbelen door een overtal-situatie niet goed uit te spelen.

Noordwijk zette vervolgens aan om die snelle achterstand ongedaan te maken. Daarbij kwam het niet verder dan een wegens buitenspel afgekeurde goal van Emiel Wendt, terwijl dezelfde speler na ruim een halfuur een kopbal op het alluminium uiteen zag spatten. Vervolgens lukte het Noordwijk niet om nog voor de thee iets terug te doen, hoewel Arantis Roep kort voor de pauze nog in kansrijke positie voor de Volendam goal verscheen.

Na de doelwisseling, met Nick van Staveren voor Arantis Roep, lukte het Noordwijk niet om een gaatje te vinden in de Volendam-defensie. Dat leidde na een klein uur tot een dubbele wissel aan Noordwijk-zijde. Met het inbrengen van Riley Reemnet en Marouane Bakour, trachtte rood-wit de bakens alsnog te verzetten. Daar kwam in eerste in instantie niet al teveel van terecht. Pas na zeventig minuten was Noordwijk in drie instanties dicht bij de gelijkmaker, maar ook dit keer wilde de Volendam-defensie niet van wijken weten. Uiteindelijk kreeg Noordwijk na 83 minuten loon naar werken toen invaller Marouane Bakour het nylon met een diagonale inzet wel wist te vinden (1-1). Hierna viel er voor beide goals niet veel meer te beleven, waardoor beide ploegen na negentig minuten ieder een puntje mochten bijschrijven.

A.s dinsdagavond staat voor Noordwijk de thuiswedstrijd tegen het Zeeuws Vlaamse Hoek op het programma. Die avond kan een plaatsje in de knock-outfase van het KNVB-bekertoernooi worden afgedwongen. Aftrap op Sportpark Duinwetering om 20.00 uur.

Vier dagen later treedt Noordwijk, opnieuw in eigen huis, aan tegen HHC Hardenberg. Er wordt om 14.30 uur afgetrapt.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in