
Sassenheim – In Heemskerk stonden zaterdagmiddag nummer laatst en voorlaatst tegenover elkaar. Met een voorsprong van vier punten op hekkensluiter ODIN’59 kon Ter Leede na de 5-0 uithaal van een week eerder tegen DEM opnieuw goede zaken doen als het opnieuw een driepunter wist te scoren.
Vanaf de aftrap liet Ter Leede haar intenties zien. De ODIN-defensie werd direct onder druk gezet. Vooralsnog slaagde rood-geel er echter niet in om haar overwicht in een voorsprong te vertalen. Al snel diende de thuisploeg op de doellijn voor opruiming te zorgen na een kopstoot van Marios Lomis. Gescoord werd er ook hierna niet, waarna het na een klein halfuur wel raak was. Na een vloeiende combinatie tussen Lars van der Steen en Marc de Kruijs was Marios Lomis het succesvolle eindstation met een harde en lage inzet (0-1). Het spelbeeld veranderde na de openingstreffer niet, maar omdat de formatie van Henk Wisman ondanks twee mogelijkheden voor Marc de Kruijs er niet in slaagde om haar voorsprong te verdubbelen bleef de nipte marge tot aan de thee intact.
Na de doelwisseling vertoonde de thuisploeg veel meer flair dan voor de thee. Dat leverde via Giel Braakhuis na 55 minuten de gelijkmaker op. Ter Leede was even van slag, maar herstelde zich. Mogelijkheden voor Marc de Kruijs en Marios Lomis hadden echter niet het gewenste resultaat, zodat het bij het ingaan van de slotfase deze middag nog alle kanten op kon.
Beide ploegen slaagden er echter niet in om in een spannende slotfase de winnende te produceren, waarna het venijn voor Ter Leede in de staart leek te zitten. Een Heemskerkse inzet kon in de slotminuut door een roodgele verdediger op de doellijn alsnog gekeerd worden. Ook de toevoegde tijd leverde niets meer op, zodat de status-quo op de ranglijst gehandhaafd bleef.
Ter Leede ontvangt op de laatste speeldag voor de winterstop a.s. zaterdag SJC op De Roodemolen. Een duel waarin beide ploegen zullen strijden voor de winst, in een poging om uit de onderste regionen weg te komen. Een derby derhalve waar de nodige spanning op staat. Aftrap om 15.00 uur.


























