
Sassenheim – De Partij voor Teylingen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college van Teylingen over de verkeersveiligheid in de Hoekstraat. Aanleiding is een ernstig ongeluk waarbij een kind van vier jaar op het woonerf werd aangereden door een bestelbus. Volgens de partij rijden vooral bestelbusjes vaak te hard door de straat.
De Partij voor Teylingen wil dat de gemeente kijkt naar extra maatregelen, zoals drempels of verrijdbare plantenbakken. Ook vraagt zij of de straat voldoet aan de landelijke richtlijnen en of de inrichting van het woonerf langzaam rijden voldoende afdwingt. Daarnaast wordt gevraagd of boa’s en politie controleren op snelheid in woonerven.
Tenslotte vraagt de partij naar de uitkomst van het politieonderzoek en of de gemeente in gesprek gaat met het bedrijf van de bestuurder.




![[VIDEO] Leerlingen Fioretti Lisse herinneren Beatles-optreden in Hillegom met eigen uitvoering: ‘Het was echt geweldig’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-4-218x150.jpg)









![[Audio] Traditionele Kidszoo Cup opnieuw groot succes bij VVSB](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09719-218x150.jpg)















Hopelijk gaan er maatregelen gebeuren dat kinderen ineen woonerf veilig buiten kunnen spelen
Ook in de vrouwenpolderstraat rijden ze veel te hard en vaak tegen de richting in. Er moet echt iets gebeuren zeker naar de hoekstraat toe.
Goh alsof dit alleen daar speelt. Kunnen we ook eens kijken naar het negeren van het 1 richtingsverkeer en de snelheid waar dat mee gepaard gaat op de Zuilhofstraat?
Er moet echt iets gebeuren aan de situatie in deze woonerf. Een bord is helaas echt niet voldoende voor de veiligheid.