
Bollenstreek – Reizigers in Zuid-Holland Noord geven Qbuzz een 7,7 in de OV-Klantenbarometer 2025. Dat is weliswaar lager dan vorig jaar, maar volgens de vervoerder is er duidelijk verbetering zichtbaar.
De start eind 2024 was lastig door problemen zoals busleveringen en drukte op het stroomnet. Inmiddels is de rituitval flink verminderd en zijn er ongeveer 20 procent meer reismogelijkheden. Qbuzz verwacht dat deze verbeteringen zich gaan vertalen in een hogere waardering in de komende jaren.
De focus blijft volgens de vervoerder liggen op betrouwbaar vervoer en een prettige reis voor reizigers in de regio.














![[VIDEO] Veel zwarte rook door voertuigbrand in Noordwijkerhout](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/03/032626-brandje-218x150.jpg)





![[AUDIO] Roos, Naomi en Anne in actie voor Johan Cruyff Foundation](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/03/032726-4k-walk2-218x150.jpg)









Als ze maar rijden ,kan de lezer hier uit halen .of ze op tijd zijn is niet belangrijk ,reizigers die niet op tijd op hun werk komen . 7,7 vindt ik nog te hoog .
ik ben best tevreden tot nu toe ……. misschien geluk gehad ?
Reizen met een handicap is onmogelijk
Ik ben dik tevreden. Meestal op tijd en vriendelijk personeel