
Lisse – Roeivereniging Iris uit Lisse heeft deze week deelgenomen aan SAIL Amsterdam. Vijftien Lissese roeiers mochten meedoen met het traditionele ‘roeierssaluut’, waarbij negentig roeiverenigingen uit het hele land langs de grote schepen roeien om hun respect te tonen.
Iris was met drie roeiboten naar Amsterdam gekomen om vrijdagochtend het IJ op te gaan. De roeiers moesten die ochtend al om 4:45 uur opstaan om op tijd te komen. De leden noemden het een onvergetelijke ervaring, mede omdat het normaal gesproken verboden is om te roeien op het IJ.












![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)


![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)

















