Foto: Bibliotheek Bollenstreek

Bollenstreek – De Bibliotheek Bollenstreek bestaat 20 jaar. Om het jubileum te vieren is er een schrijfwedstrijd waar iedereen aan mee kan doen. Deelnemers worden uitgedaagd met een kort verhaal van maximaal 1000 woorden, binnen het thema FEEST! De winnaar van de wedstrijd wint een tablet tijdens de uitreiking in november.

Om extra inspiratie op te doen worden er ook gratis schrijfworkshops gegeven in september. Deze zijn bij de Bibliotheken in Sassenheim, Noordwijk, Lisse en Oegstgeest. Voor volwassenen worden de workshops gegeven door Schrijver Aisha Dutrieux, en voor kinderen voor 8 tot en met 14 jaar door Enne Koens. Daarnaast zijn er speciale schrijfworkshops voor anderstaligen onder leiding van Ineke van Lier.

Verhalen kunnen worden ingezonden tot en met 1 oktober via schrijfwedstrijd@bibliotheekbollenstreek.nl Op www.bibliotheekbollenstreek.nl/20jaar staat meer informatie over de schrijfwedstrijd, de voorwaarden en de gratis workshops.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in