
Voorhout – Muziekvereniging St. Cecilia heeft negen leden gehuldigd. Dat gebeurde zondag tijdens de nieuwjaarsreceptie in evenementenlocatie @hok. Alle jubilarissen kregen een oorkonde en insigne voor hun jarenlange inzet.
Anneke Suiker werd in het zonnetje gezet voor 60 jaar lidmaatschap. Jan-Piet Does is 50 jaar actief en werd daarom benoemd tot erelid. Jeroen van Beelen is 40 jaar muzikant. Zij kregen extra aandacht tijdens de ceremonie.
Daarnaast waren er zes jubilarissen die 25 jaar lid zijn van St. Cecilia: John Bosman, Leo van der Meel, Peter van Goch, Jan-Willem Mosselman, Hans Wagenaar en Marjolein van Leeuwen. Ook zij werden een voor een naar voren geroepen en in het zonnetje gezet.










![[AUDIO] Teylingen komt met plannen voor meer natuur in de dorpen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/Biodiversiteit-Teylingen-1-218x150.png)






