
Noordwijk – De werkzaamheden aan fase 2b van het Wantveld in Noordwijk, vanaf de Hoogwakersbosstraat tot aan het pand van de KNRM, starten maandag. Deze werkzaamheden duren tot eind maart 2025. Bezoekers van het gezondheidscentrum en huisartspraktijk Wantveld kunnen altijd via een doorgang vanaf het parkeerterrein naar het gebouw lopen.
Fase 3 van de werkzaamheden wordt vanaf 7 januari 2025 afgesloten. Dit stuk loopt vanaf het KNRM-gebouw tot aan de rotonde Vuurtorenplein. Deze afsluiting duurt ook tot eind maart 2025.
Bewoners van de Boschflat kunnen vanaf 7 januari 2025 niet meer parkeren op het parkeerterrein en in de garageboxen achter het appartementencomplex. Ter compensatie, kunnen bewoners een tijdelijke parkeerontheffing aanvragen. Daarmee kunnen bewoners parkeren op het grote parkeerterrein Wantveld.
Liander gaat de komende periode onderhoudswerkzaamheden aan haar leidingnetwerk verrichten. De tijdelijke aanpassingen voor wat betreft de bushaltes blijft gehandhaafd.
Duidelijke tekening ook…
inderdaad, hier is goed over nagedacht!!
voorbeeld van hele slechte journalistiek en lay-out.