
Sassenheim – Het combinatieteam van The Bassets en DIOK dames 1 is feilloos gestart aan de nieuwe competitie. Het Sassenheimse team won vorige week de eerste wedstrijd van het seizoen met maar liefst 3-111 van LSRG en rekende deze zondag ook gemakkelijk af met Haagsche RC Xtreme: 88-19. Daardoor gaat het team aan kop in de eerste klasse, het een-na-hoogste niveau van Nederland.
The Bassets/DIOK startte de eerste thuiswedstrijd van het seizoen tegen Haagsche RC goed. Al snel opende Kaylee Geerlings de score met een try, al lieten de bezoekers ook al vlug van zich horen. Haagsche RC kwam op gelijke hoogte door ook een try te scoren, maar zag daarna de wedstrijd al snel kantelen in het voordeel van de thuisploeg. The Bassets/DIOK domineerde en liep weg door meerdere try’s op rij te scoren, waarbij de conversies ook vaak werden benut.
Ook in de tweede helft ging de thuisploeg rustig door met scoren, waar Haagsche RC Xtreme weinig tegenover kon zetten. Maar liefst acht verschillende speelsters van The Bassets/DIOK wisten gedurende de wedstrijd een try te zetten, terwijl Zoë van der Heiden met 18 punten uit 9 kicks haar naam ook op het scoreformulier liet zetten.
Zo won The Bassets/DIOK de tweede wedstrijd van het seizoen en gaat het samen met Lady Wasps aan kop in de eerste klasse. Het Sassenheimse team kan nu genieten van drie vrije weken: de competitie gaat op 2 november weer door. Dan wacht The Bassets/DIOK gelijk de topper tegen Lady Wasps: aanvang is 13:00 uur op Sportpark de Biezen in Nijmegen.










![[AUDIO] Leerlingen Fioretti Lisse presenteren ideeën voor duurzamer Geestwater](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2024/11/112924-geestwater-218x150.jpg)
![[AUDIO] Fietsverlichtingsactie van start bij basisschool De Schapendel in Noordwijk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/image7-218x150.jpeg)




![[VIDEO] Investeringszones (BIZ) in Voorhout en Sassenheim van start](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/110725-ondertekening-218x150.jpg)


