Foto: Maaike van de Reep/archief.

Voorhout – Foreholte heren 1 heeft zaterdag verloren van Ventura. Op bezoek in Schiedam lukte weinig bij de Voorhouters, waardoor de punten uiteindelijk bij de thuisploeg bleven: 31-26.

Kwalitatief waren beide ploegen zeer aan elkaar gewaagd, alleen gingen er veel dingen mis bij Foreholte. Ventura kwam hierdoor al vlug op voorsprong en bouwde dit langzaam uit. De marge hing rond de zes punten, met soms een uitschieter naar een verschil van acht. De thuisploeg bepaalde het spel, Foreholte liep achter de feiten aan. De teams gingen rusten met een stand van 12-18.

Na rust veranderde er weinig aan het spelbeeld. Het verschil in punten werd minimaal veranderd naar vijf, maar daar was ook alles mee gezegd. Het lukte Foreholte niet om na de rust een vuist te maken, waardoor de spanning al snel in de tweede helft uit de wedstrijd was. De eindstand van 31-26 was simpelweg het gevolg.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in