
Noordwijkerhout – Een meisje van 1,5 jaar oud is vrijdagmiddag gewond geraakt tijdens het spelen in het centrum van Noordwijkerhout. Er is vervolgens al snel alarm geslagen en een ambulance en traumahelikopter kwamen ter plaatse. De helikopter landde op een veldje aan de Van der Weijdenlaan. Het kind werd met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd, maar de arts uit de traumahelikopter hoefde uiteindelijk niet mee.








![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-218x150.jpeg)





![[AUDIO] Noordwijkerhouters maken autorit naar Gambia voor het goede doel](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-Rotary-Challenge-218x150.jpeg)
![[RADIO] Vijftienjarige Sten loopt 300 kilometer voor zieke nicht](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_9963-218x150.jpeg)







![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-696x385.jpeg)




![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-100x70.jpeg)