
Hillegom – Twee mensen zijn donderdagavond aangehouden op het Karel Doormanplein in Hillegom. De politie kwam in actie na een melding in Katwijk. Een voorbijganger had daar een auto gezien waarin mogelijk iemand met een vuurwapen zat.
Agenten zagen de auto rijden, maar de bestuurder stopte niet. Daarna volgde een achtervolging vanuit Katwijk naar Hillegom. Een politiehelikopter volgde het voertuig vanuit de lucht. Op het Karel Doormanplein werd de auto tot stilstand gebracht. Omdat er mogelijk een vuurwapen in de auto lag, benaderden agenten de inzittenden als gevaarlijke verdachten. Daarbij trokken zij hun wapens.
In de auto vond de politie een balletjespistool. De auto is in beslag genomen en afgesleept. De politie benadrukt dat meldingen over vuurwapens altijd serieus worden genomen, omdat nepwapens vaak moeilijk van echte wapens te onderscheiden zijn.








![[AUDIO] Verkoop eerste woningen Geestwater officieel van start](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/07/IMG_7090-218x150.jpg)


![[AUDIO] Historicus Rens Tienstra duikt met nieuw boek in Noordwijk van 1619](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/07/072926halverwegedeopstandtienstra-218x150.jpg)








![[AUDIO] Verkoop eerste woningen Geestwater officieel van start](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/07/IMG_7090-80x60.jpg)

![[AUDIO] Historicus Rens Tienstra duikt met nieuw boek in Noordwijk van 1619](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/07/072926halverwegedeopstandtienstra-80x60.jpg)

