Noordwijkerhout –  Op het Teylingen College Leeuwenhorst hebben wijkagenten woensdagochtend gecontroleerd op de aanwezigheid van vuurwerk in de middelbare school. Het gaat om een jaarlijkse vuurwerkcontrole waarbij kluisjes, tassen en jassen van leerlingen worden onderzocht.

De controles zijn voor de leerlingen onaangekondigd. Het gaat om een samenwerking tussen middelbare scholen en de politie. Ook op andere middelbare scholen in de Bollenstreek is er ieder jaar een vuurwerkcontrole. Deze vuurwerkcontroles zijn volgens de politie preventief bedoeld.

Op het Leeuwenhorst is bij de controles nooit iets gevonden. Volgens de politie is er weleens bij een middelbare school in de streek een cobra gevonden. Als iets dergelijks zich voordoet, gaan de school en de politie met de leerling in gesprek. Bij zwaar vuurwerk wordt Bureau Halt ingeschakeld.

Ook dit jaar is er geen vuurwerk gevonden op het Leeuwenhorst in Noordwijkerhout.

3 REACTIES

  1. Ik vind her prima dat er gecontroleerd word.wij haalden zoiets niet in onze botte kop.
    Als ik xoiets deed kon ik een klap voor me harses krijgen van ps

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in