
Sassenheim – De politie heeft dinsdag een 26-jarige man uit Voorhout aangehouden wegens het verlaten van de plaats van een ongeval.
Op de Rijksstraatweg in Sassenheim raakten dinsdagochtend vroeg twee fietsers met elkaar in botsing. Een van de twee fietsers belandde daarbij in de sloot. Na een eerste behandeling door ambulancepersoneel is deze fietser naar het ziekenhuis gebracht.
De andere betrokkene ging er na het ongeluk vandoor. Deze man uit Voorhout is later aangehouden.




![[VIDEO] Leerlingen Fioretti Lisse herinneren Beatles-optreden in Hillegom met eigen uitvoering: ‘Het was echt geweldig’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-4-218x150.jpg)









![[Audio] Traditionele Kidszoo Cup opnieuw groot succes bij VVSB](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09719-218x150.jpg)















voorhouter ?