
Noordwijk – Harmoniekapel Crescendo heeft zaterdag in theater De Muze haar jaarlijkste voorjaarsconcert gehouden. De zaal was compleet uitverkocht. Zowel het A-orkest onder leiding van Hessel Veldman als het B-orkest van Ad Baljeu gaf acte de présence. Een speciale rol was weggelegd voor de allerjongste muzikanten, de blokfluitleerlingen. Rondom de Dance Macabre van Saint-Saëns werd een show opgevoerd, zodat de avond niet alleen een lust voor het oor, maar ook voor het oog was.
Onderstaande foto’s zijn van Richard van Egmond:















![[RADIO] Vijftienjarige Sten loopt 300 kilometer voor zieke nicht](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_9963-218x150.jpeg)









![[RADIO] Vijftienjarige Sten loopt 300 kilometer voor zieke nicht](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_9963-696x385.jpeg)




![[RADIO] Vijftienjarige Sten loopt 300 kilometer voor zieke nicht](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_9963-100x70.jpeg)