
Noordwijk – Regisseur Martine Zeeman heeft in Zuid-Afrika deelgenomen aan het WOORDFEES Theater Festival met haar voorstelling In the Name of Peace. Het festival was van 11 tot en met 19 oktober in Stellenbosch.
De voorstelling is een samenwerking met de Zuid-Afrikaanse dichteres Diana Ferrus en werd uitgevoerd door Zuid-Afrikaanse artiesten. Het stuk is deels in het Afrikaans en deels in het Engels.
In the Name of Peace is een pleidooi voor vrede, menselijkheid en verbinding tussen culturen. Het festival staat bekend om zijn brede aanbod aan kunst, theater en poëzie.
![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-218x150.jpg)


![[VIDEO] Nieuwe beweegplek voor sporten in de buitenlucht geopend in De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/111225-beweegplek-218x150.jpg)






![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-218x150.jpg)












