
Sassenheim – Een vrouw op de fiets is gewond geraakt toen ze viel op de Hoofdstraat in Sassenheim. Dit gebeurde in de nacht tussen donderdag en vrijdag. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse. De ambulance zorgde eerst voor haar en bracht haar daarna naar het ziekenhuis. Waarom ze precies viel, is nog niet duidelijk. De politie sloot de weg af en er werd ook een traumahelikopter opgeroepen, maar die hoefde uiteindelijk niet meer te komen.









![[AUDIO] Verkoop eerste woningen Geestwater officieel van start](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/07/IMG_7090-218x150.jpg)
![[AUDIO] Historicus Rens Tienstra duikt met nieuw boek in Noordwijk van 1619](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/07/072926halverwegedeopstandtienstra-218x150.jpg)












