
Lisse – De werkzaamheden aan het Lisserwegviaduct starten op 14 oktober 2025. Er zijn dan enkele op- en afritten dicht en de onderdoorgang is afgesloten. De A44 blijft beschikbaar dankzij een bypass, een tijdelijke omlegging van de weg. Er zijn diverse omleidingen voor fietsers.
De planning:
| 14 oktober 2025 – april 2026 |
|
| Januari – april 2026 | Afsluiting noordelijke af- en oprit |
| Februari – maart 2026 | Verkeer A44 via versmalde rijstroken |
| Begin maart 2026 (voor start Keukenhofseizoen) | 9-daagse afsluiting A44 richting Amsterdam |
| April 2026 | Nieuw viaduct klaar |
De verkeerssituatie:
-De onderdoorgang van het Lisserwegviaduct is afgesloten.
-Er is geen verkeer mogelijk tussen de Lisserweg en Kaagweg. Er is wel een rijstrook beschikbaar voor hulpdiensten.
-Verkeer richting Roelofarendsveen kan vanuit Amsterdam en Den Haag geen gebruikmaken van afrit 1.
-Fietsers kunnen via de tijdelijke fietsstrook langs het viaduct rijden.
Klik hier voor meer informatie.
![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-218x150.jpg)


![[VIDEO] Nieuwe beweegplek voor sporten in de buitenlucht geopend in De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/111225-beweegplek-218x150.jpg)






![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-218x150.jpg)












