
Noordwijkerhout – Wilfred van Leeuwen gaat VVSB na dit seizoen verlaten. Dat meldt de Noordwijkerhoutse club maandagavond op hun website. Daarmee komt er een einde aan de tweede periode van de 51-jarige trainer bij VVSB.
Van Leeuwen is sinds november 2021 weer actief als trainer bij VVSB. Daarvoor stond hij van 2013 tot 2017 ook al aan het roer bij de paars-gelen. In die eerste periode leidde hij de club tot de historische halve finale in het KNVB-bekertoernooi, wat VVSB nationale bekendheid opleverde.
Na uitstapjes bij FC Eindhoven en Rijnsburgse Boys keerde Van Leeuwen weer terug bij VVSB. Zijn tweede periode kende ups en downs: zo ontsnapte VVSB in het seizoen 2021/2022 op de laatste speeldag aan degradatie, maar lukte het de Noordwijkerhouters een seizoen later bijna om te promoveren. In de halve finale van de nacompetitie eindigde dat sprookje.
Inmiddels heeft van Leeuwen in zijn tweede periode alweer honderd wedstrijden achter zijn naam staan bij VVSB. Hij zal dit seizoen, als alles volgens plan verloopt, meer wedstrijden coachen dan in zijn eerste termijn (109). Wat van Leeuwen volgend seizoen gaat doen, is nog niet bekend.










![[AUDIO] Duinbrand tussen Noordwijk en De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/043026-duinbrand-stephan-218x150.jpg)
















