
Streek – Na de verliespartijen van een week eerder was het voor Teylingen, Warmunda en Van Nispen deze zaterdag zaak om de draad in positieve zin weer op te pakken. Teylingen kreeg bezoek van ASC uit Oegstgeest. In Warmond ontving de plaatselijke trots DHL uit Delft. Van Nispen nam het buitenshuis op tegen titelkandidaat Sporting Leiden,
Voor Teylingen was het zaak om tegen ASC de punten in eigen huis te houden. De formatie van Alan Campfens is door de mindere resultaten in de agelopen periode beland op een plek waar het niet wil staan. Om daar verandering in aan te brengen was winst geboden tegen de bezoekers uit Oegstgeest. Met twee ploegen die voor de thee niet aan scoren toekwamen, lukte het Teylingen uiteindelijk om met nog een kwartier te gaan via Mike van der Zon op 1-0 te komen. Vijf minuten later was het evenwicht echter alweer hersteld. Hierna leek het duel op een remise uit te draaien, maar een goal in de voorlaatste minuut van Bram Smit bracht Teylingen opnieuw aan de leiding. En of dit niet genoeg was zette Dani van Seijn de Teylinger-kers op de taart door voor de 3-1 eindstand te tekenen.
Over een week gaat Teylingen op bezoek bij Aarlanderveen. Aftrap om 14.30 uur.
Warmunda diende op Het Overbos af te rekenen met het Delftse DHL, dat dit seizoen nog geen potten kan breken in 4A. Dat ging voor de pauze van een leien dakje. Na de snelle 1-0 van Soufiane Boukhidos stond de 2-0 van Rick van der Boon al binnen twintig minuten op het scorebord. Toen opnieuw Boukhidos na een halfuur voor de 3-0 tekende leek de koers gelopen. Een benutte Delfste strafschop zorgde hierna nog wel voor een 3-1 tussenstand halverwege. De spanning was na een klein uur zelfs helemaal terug toen ook de 3-2 viel. Verder liet Warmunda het echter niet komen, zodat de punten in Warmond bleven deze middag.
Over zeven dagen gaat Warmunda op bezoek bij Stompwijk’92. Aftrap om 15.00 uur.
Van Nispen stond in Leiden voor de loodzware opgave om titelkandidaat Sporting Leiden een puntje af te snoepen. Alle goede bedoelingen ten spijt aan Zilkse zijde bleek de thuisploeg deze middag meer dan een maatje te groot voor Van Nispen. Na 45 minuten eenzijdig voetbal prijkte er in Leiden een 3-0 tussenstand op het scorebord. Na de rust kwamen daar nog vijf tegentreffers bij (8-0) zonder dat Van Nispen daar iets tegenover kon stellen. Een wedstrijd om snel te vergeten voor Van Nispen, dat de draad al enige tijd kwijt is.
A.s. zaterdag komt Hazerswoudse Boys in De Zilk op bezoek. Eveneens een tegenstander die in de bovenste regionen van 5A is terug te vinden. Aftrap op Sportpark Wassenaar om 14.30 uur.


![[AUDIO] Gerard Rutgrink ontvangt Teylinger Geschiedenisprijs](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_3930-218x150.jpeg)

![[AUDIO] Gemeenten HLT en Stek leggen woonafspraken vast voor komend jaar](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/WhatsApp-Image-2025-12-15-at-18.25.25-218x150.jpeg)




![[Samenvatting] FC Lisse kinderlijk eenvoudig langs Scheveningen (5-0)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/bOUDOUNI-218x150.jpg)




![[SAMENVATTING] VVSB al voor de thee langs FC Rijnvogels (3-1)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/Kleijweg-218x150.jpg)

![[AUDIO] Eerste van 1000 bomen geplant in Teylingen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/bomen-218x150.jpeg)



![[AUDIO] Zilveren Barensteel voor Jan Karstens en John Verbeek uit Warmond](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/BO1128wkf-218x150.jpg)
![[AUDIO] Gemeenten HLT en Stek leggen woonafspraken vast voor komend jaar](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/WhatsApp-Image-2025-12-15-at-18.25.25-100x70.jpeg)